جعبه

زود انزالي و درمان زود انزالي

درمان زود انزالي و شناخت آن

زود انزالي يا سستي كمر يكي از رايج ترين مشكلات امروزه زوج هاي جوان است كه متاسفانه باعث عدم لذت از يكي از بهترين لذت هاي زندگي كه همان مسائل زناشويي است مي شود. تقريباً از هر ۳ مرد يك نفرمبتلا به اين مشكل است و متاسفانه گاهي شاهد اين هستيم كه برخي جوانان با تصور اينكه اين مشكل غير قابل درمان است و شايد باعث شكست در زندگي زناشويشان شود حتي به ازدواج فكر هم نمي كنند، اين تصور در واقع تصور غلطي است و ريشه در مسائل آموزشي دارد، برخي  پدران كه بايد تجربه خود را در مسائل زناشويي در اختيار فرزندشان كه به سن ازدواج رسيده و قصد تشكيل زندگي دارد بگذارند و اين اتفاق نمي افتد با اين تصور كه فرزندم خود اين مسئله را به تجربه متوجه خواهد شد، اين كابوس كه در بين جوانان و به خصوص افرادي كه به تازگي ازدواج كرده اند رواج زيادي دارد. در اين مطلب قصد معرفي روشهايي را خواهيم داشت كه نه تنها به شكل بي نظيري باعث درمان و از بين رفتن اين مشكل و رضايت زوجين از رندگي و مسائل زناشويي را در بر خواهد داشت بلكه كمترين هزينه را داشته و  به مصرف دارو هم نياز نيست.

[caption id="attachment_719" align="alignnone" width="300"] زود انزالي[/caption]

 

انزال زودرس يا سستي كمر به زبان ساده : انزال و خروج مايع مني قبل از دخول حتي فقط با لمس بدن و يا در ابتداي عمل نزديكي كه هنوز طرفين به اوج لذت جنسي نرسيده اند كه باعث احساس نارضايتي شديد در طرفين مي شود را انزال زودرس و يا به اصطلاح عاميانه سستي كمر مي گويند.

[caption id="attachment_720" align="alignnone" width="300"] سستي كمر[/caption]

 

شناخت عوامل تاثير گذار در زودانزالي

اطباي سنتي و بسياري از روانشناسان تا به حال عوامل بسياري را در ايجاد اين مشكل كشف كرده اند كه به آنها اشاره اي خواهيم داشت.

استفاده از غذاهاي ناسالم : مصرف غذاهاي بي محتوي مانند انوع فست فود باعث زود انزالي در مردان و پرخاشگري و احساس ترس و وحشت در خانم ها مي شود.

[caption id="attachment_721" align="alignnone" width="300"] فست فود و زود انزالي[/caption]

 

عدم آگاهي از جنس مخالف : بي شك يكي از مهمترين مسائل زندگي زناشويي شناخت احساسات و خواست طرفين از يك رابطه است، بهتر ديدم تا با ذكر مثالي اين موضوع را بيشتر روشن كنم. ابتدايي ترين لازمه تحريك جنسي خانم ها احساس آرامش و توجه به احساسات آنها از ساعاتي قبل از رابطه است، داشتن صبر و حوصله در انجام  معاشقه و بوسيدن ، ماساژ قبل از شروع رابطه يكي ديگر از مهمترين مسائلي هستند كه بايد به آن توجه داشت، با توجه به توضيحاتي كه داده شد هر چه بيشتر به احساسات طرف مقابل توجه داشته باشيد باعث شناخت بيشتر خواهد شد كه در بدست آوردن موفقيت كاميابي در زندگي و مسائل زناشويي پيش خواهيد رفت.

[caption id="attachment_722" align="alignnone" width="300"] معاشقه[/caption]

 

كم خوابي : كم خوابي و اختلالات جريان خواب يكي از شايعترين مواردي است كه مسائل جنسي را تحت تاثير قرار مي دهد كه بسياري از افراد به سادگي با آن كنار مي آيند، بي خوابي خود تحت تاثير عوامل بسياري از جمله : نداشتن برنامه غذايي صحيح ، تحمل تنش و استرس در محيط كار و زندگي ، وجود بيماري ها و اختلالات طبي و رواني، سوء مصرف مواد و دخانيات اينها گوشه اي از مشكلاتي است كه شخص را دچار بي خوابي مي كند. بايد گفت بي خوابي خود مادر بسياري از مشكلات و بيماريهاست كه بايد با شناخت عوامل تشكيل دهنده و با استفاده از مشاوره هاي رواني و پزشكي راه حل مناسبي را انتخاب و اين مشكل را از بين برد.

 

فاصله زياد بين روابط جنسي:يكي از مهمترين عوامل انزال زودرس فاصله طولاني بين هر نزديكي است، وقتي كه احساسات جنسي بين زوجين متراكم ميشود ،  معمولا كنترل يك باره آنها سخت ميشود و منجر به انزال زودرس ميشود

تجربه جنسي كم : اگر شما هم از دسته افرادي هستيد كه تا به حال رابطه ي جنسي نداشته ايد و از اين موضوع نيز نگران هستيد كه بايد چه كنم ؟ در پاسخ به اين سئوال بايد گفت كه شايد نيمي از افرادي كه در جامعه با آنها در تماس هستيم با اين مسئله رويرو هستند و اين به معني بيماري نيست! بلكه با پذيرش اين مسئله و حفظ آرامش خود اين مسئله را براي هميشه از بين برد، در ادامه مطلب شما را با روشهايي آشنا خواهيم كرد كه تا انتهاي اين مطلب با ما همراه باشيد.

[caption id="attachment_723" align="alignnone" width="300"] تجربه جنسي كم[/caption]

 

تفاوت در ارگاسم(اوج لذت جنسي) زن و مرد :  

يك اولين مرجله در يك رابطه موفق ايجاد حس برانگيختگي در زن و مرد است ، برانگيختگي در مردان به سادگي و از راه هاي متعددي انجام مي شود ولي در زنان بسيار پيچيده تر بوده و به راحتي به وجود نمي آيد. مدت زمان رسيدن به ارضاي جنسي و ملزومات آن در زنان و مردان كاملا متفاوت است.

دو مردان گاهي در عرض چند ثانيه يا حداكثر چند دقيقه به ارضاي جنسي (انزال) مي‌رسند، ولي زنان براي رسيدن به ارگاسم به زمان طولاني‌تري (معمولا ۱۰ دقيقه يا بيشتر) نياز دارند. برخلاف آقايان، زنان براي رسيدن به ارگاسم به محرك‌هاي ديگري نيز نيازمندند. يعني اگر تمام شرايط مهيا باشد، براي رسيدن به ارضاي جنسي در يك زن، حدود ۲۰ دقيقه زمان لازم است كه اين زمان مي‌تواند در افراد مختلف متغير باشد.

سه مردان پس از انزال، بلافاصله نمي‌توانند دوباره رابطه برقرار كنند و مدت زماني لازم است تا مجددا توانايي برقراري رابطه را پيدا كنند. اين زمان با توجه به سن مرد، از چند دقيقه تا چند ساعت و حتي چند روز متغير است. در زنان اين زمان معنا ندارد و در يك بار رابطه زناشويي، مي‌توانند حتي چند بار به ارضاي جنسي برسند.

[caption id="attachment_724" align="alignnone" width="300"] ارگاسم زن و مرد[/caption]

 

روشهاي درمان زود انزالي يا سستي كمر به زبان ساده

اصلاح مزاج : به عقيده بنده اولين قدم براي پيروزي و موفقيت در يك رابطه زناشويي اصلاح مزاج م متعادل كردن آن است.سيستم گوارش خود را اصلاح و كبد را پاكسازي كنيد، با كمي تحقيق متوجه خواهيد شد كه احساس رضايت ، شادي، خواب كافي و مناسب، عدم افسردگي نيازمند سلامتي كبد و داشتن گوارش منظم است كه اين دو نيازمند شناخت مزاج و مصرف مواد غذايي مناسب خواهند بود.

تغذيه و ساعت مناسب براي انجام مسائل زناشويي : معمولاً زوجها شب را براي انجام مسائل زناشويي انتخاب مي كنند كه البته انتخاب درستي نيز هست زيرا بدن پس از آن نياز به بازسازي و احياي مجدد دارد كه زمان خواب بهترين زمان مناسب است. بهترين زمان صرف غذا حداقل ۳ ساعت قبل از انجام عمل است كه توصيه مي شود بسيار سبك باشد تا فشاري به پروستات وارد نشود و بهترين زمان نزديكي كه در درمان انزال زودرس نيز نيز تاثير دارد پس از خواب شبانه و قبل از طلوع آفتاب است كه بدن خستگي خود را بيرون كرده باشد و آماده هر فعاليت سنگيني است. ياد آور مي شوم كه حتماً قبل از خواب اجابت مزاج داشته باشيد.

خونسردي و آرامش : پرهيز از هيجان زدگي و حفظ آرامش نه تنها باعث از بين رفتن انزال زودرس مي شود بلكه باعث طولاني شدن رابطه و احساس رضابت طرفين مي شود. ياد آور مي شوم كه قبل از شروع رابطه بايد سعي در تحريك زن داشته باشيد كه اين موضوع با لمس بدن و بوسيدن فسمتهاي مختلفي از جمله صورت و گردن انجام مي شود، احاديث بسياري از اعمه اطهار ذكر شده كه انجام اين اعمال باعث استحكام زندگي و احساس رضايت مي شود، پس در انجام ابن اعمال عجله نكنبد.

تعدد نزديكي : همانطور كه فاصله بين هر رابطه باعث افزايش ميل و ايجاد هيجان مي شود بالعكس زياد كردن دفعات نزديكي در طول هفته و روز ميتواند به درمان زود انزالي كمك كند به طوريكه اگر هفته اي دو بار نزديكي داريد و آن را تبديل به هفته اي ۴ الي ۶ بار برسانيد ، بعد از چند هفته مشكل زود انزاليتان تا حدودي رفع ميشود.

استفاده از كاندوم : اگر در ابتداي شروع زندگي زناشويي هستيد گاهي از كاندوم و بخصوص از نوع بيحس كننده آن كه در بازار به فراواني موجود است استفاده كنيد، ميتواند به دليل كمتر كردن ميزان تماس آلت جنسي مردانه ، باعث كمتر شدن زود انزالي شود.

[caption id="attachment_725" align="alignnone" width="271"] كاندوم[/caption]

 

وضعيت مناسب هنگام نزديكي : شايد گاهي وضعيتي كه هنگام نزديكي در آن قرار مي گيرد باعث طولاني تر شدن زمان آن شود. معمولاً در كلاسهاي بهداشت كه قبل از ازدواج براي زوجهاي جوان برگزار مي شود به اين نكته اشاره مي شود كه موقعيت قرار گيري مرد زير و زن بالا باعث بيشتر و طولاني شدن مدت زمان نزديكي مي شود اين در حالي است كه روش هاي معمول ( مرد در بالا ) كمك خيلي زيادي به درمان انزال زود رس نميكند ، براي درمان ميبايست از روشهاي جنسي كه در آن مرد به پشت خوابيده و زن در رو عمليات جنسي را با فعاليت زياد كنترل ميكند از جمله بهترين روشها براي درمان ميباشند .

تكنيك فشار : گاهي با كمي تلاش به سادگي مي توان اين موضوع را پشت سر گذاشت. بر طبق اين روش با فشار دادن انتها يا سر آلت تناسلي قبل از انزال ، از انزال جلوگيري ميشود كه دليل جلوگيري كردن آن اين است كه با فشار آوردن به اين نقاط فشار خون در اين نقاط كم ميشود و درنتيجه نعوظ يا اركيسون كم ميشود و انزال دير انجام مي پزيرد.

تكنيك توقف و شروعشايد بتوان گفت كه يكي از موثرترين روشها كه باعث مي شود تا كاهي فرد بيش از ۱۰ دقيقه نزديكي داشته باشد و از لذت آن هم نيز كم نمي شود.يكي از روشهاي موثر براي رهايي از انزال زودرس روش start & stop نام دارد. در اين روش شما به فعاليت جنسي پرداخته و بعد از آنكه تحريك شما به حداكثر رسيد و درست پيش از آنكه انزال شويد، دست از فعاليت برداشته و براي مدت كوتاهي هيچ تحريكي انجام نمي دهيد. هر چند در ابتدا ممكن است مشكل به نظر برسد ولي به مرور زمان شما از لذت جنسي زيادي بهره مند خواهيد شد. يكي از بهترين راههاي انجام اين روش آنست كه در ابتدا از روش ۴ به ۱ شروع و بعد به تدريج آنرا افزايش داده و به ۹ به ۱ برسانيد. يعني در آميزش هاي اول چهار بار آلت خود را وارد واژن نموده و بعد مكث كنيد و دوباره چهار بار وارد نموده و مجددا چند ثانيه صبركنيد و همين طور ادامه دهيد تا نهايتا به انزال برسيد. بسته به وضعيت بدني خود ميتوانيد در طول چند هفته يا چند ماه تعداد دفعات تحريك را بتدريج افزايش داده و در نهايت به بهترين حالت آن يعني نه بار ورود آلت تناسلي و يكبار توقف(۹ به ۱) برسانيد

استفاده از حنا : استفاده از حنا نه تنها در رنگ آميزي بلكه در ضدعفوني و حتي يكي از رايجترين درمان هاي گياهي براي ضخامت بخشيدن به پوست صورت و بدن است كه در اين مورد نيز كارايي لازم را دارد ، براي استفاده مي توان ابتدا آلت را با آب و صابون شست و سپس مقدار ۱ تا دو قاشق مرباخوري حنا را به همراه كمي آب خيس كرده و آلت را در حالت نعوظ و استاده تحريك و اقدام به ماساژ دادن با حنا كنيد و پس از ۱۰ دقيقه با آب ولرم بشوييد. با استفاده از حنا پوست آلت خود را ضخيم كرده و از تحريكات شديد خبري نيست و در نتيجه مدت زمان طولاني مشغول رابطه خواهيد بود.

[caption id="attachment_726" align="alignnone" width="300"] درمان زود انزالي[/caption]

 

درمان زود انزالي٬ درمان زود انزالي آقايان٬ درمان زود انزالي با دارو٬ درمان زود انزالي با سير٬ درمان زود انزالي با طب سنتي٬ درمان زود انزالي با عسل٬ درمان زود انزالي باورزش٬ درمان زود انزالي در طب سنتي٬ درمان زود انزالي مردان٬ زود انزالي٬ زود انزالي چيست٬ زود انزالي در مردان٬ زود انزالي شديد٬ زود انزالي مردان


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۴۲:۱۳ توسط:وي پك موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :